• Estetik Yay

OKUMAK AİLEDE BAŞLAR-Toprak Işık ve Ceyhun Şen

''OKUMAK AİLEDE BAŞLAR'' KONULU 21.EKİM.2018 PAZAR TOPLANTIMIZ

21.Ekim.2018 pazar günü yaptığımız ''İnegöl Köfte Günü'' müzün konukları yazar Toprak Işık ve illüstratör Ceyhun Şen oldular.

Dernek lokalimizi dolduran hemşehrilerimiz geleneksel İnegöl Köfte yemeklerini yedikten sonra toplantımız başladı.

Dernek başkanımız Sn.Mehmet Şakir Ünlü açılış konuşmasında ; dernek kurucularımıza şükranlarını sunduklarını,onları her zaman saygıyla andıklarını belirterek,bundan sonra derneğimizin geleceğini hazırlamak adına gençlere çok daha önem verdiklerini,gençlerimizi derrneğimizde görmekten mutluluk duyduklarını belirtti.

Sn.Toprak Işık ve Sn.Ceyhun Şen ''Okumak Ailede başlar'' konulu toplantıyı birlikte sundular.

Ülkemizdeki ve dünyadaki kitap okuma alışkanlıklarından kitap okuma tekniklerine , kitap okuma alışkanlığının geliştirilmesinden çocuklarımız için neler yapmalıyıza,eski tip baskılı kitaplardan digital teknolojiye kadar tüm konuları örnekleyerek bizlere anlattılar. Zaman zaman toplantıya katılan hemşehrilerimizde kendilerinden örnekler verdi ve konuklarımıza sorular sordu.

Toplantımız hemşehrilerimizce ilgiyle dinlendi ve izlendi.Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

Toplantımızın sonunda katılımcılara derneğimizin özel plaketleri başkanımız Sn Mehmet Şakir Ünlü ve yönetim kurulu üyemiz Sn.Enver Aşır tarafından sunuldu.Toplantımızda yine  Sn.Rafet Aydoğan ve Sn.Cavit Yaka'nın vereceği bursu iki öğrencimize vererek gençlerimize katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşadık. Burs vererek bu mutluluğu yaşamak isteyen dostlarımız bizlerle irtibat kurabilirler.

Yorum ekle